lyprinol 980x175 px 2 1

Čo je Lyprinol®

Lyprinol® - stabilizovaný morský lipidový extrakt mušle so zeleným lemom Perna canaliculus

Lyprinol® je unikátny prírodný produkt. Stabilizovaný extrakt PCSO-524™ nesmie byť nijako spájaný či zamieňaný s bežnými výrobkami založenými na báze prášku slávky novozélandskej.

Mušle Perna calaniculus majú dlhú históriu užívania. Pre Maorov, pôvodných obyvateľov Nového Zélandu, bola táto mušľa hlavnou zložkou potravy. Celé stáročia im poskytuje dokonalú zásobu proteínov, vitamínov, minerálov a esenciálnych nenasýtených omega-3 mastných kyselín. Vďaka pestrej a vyváženej strave, ktorej hlavnou zložkou je práve táto mušľa, Maorovia prakticky netrpeli reumou, artritídou ani srdcovocievnymi ochoreniami.

 

Nezávislé štúdie ukazujú, že Lyprinol je účinnejší ako bežné prípravky:

    • 100-krát účinnejší ako EPA Max
    • 125-krát účinnejší ako prípravky na báze prášku slávky zelenej
    • 175-krát účinnejší ako lososový rybí olej
    • 175-krát účinnejší ako prvosienkový olej
    • 200-krát účinnejší ako ľanový olej

 

Za túto vysokú účinnosť vďačí Lyprinol® jedinečnému zloženiu a patentovanému spôsobu výroby, pri ktorom nie je použité teplo a následnej stabilizácii, vďaka ktorej ostanú lipidy v aktívnom stave a nepodliehajú degradácii.

 

Obal kapsuly je navrhnutý tak, aby sa rozpúšťal až v tenkom čreve, čo je miesto aktívneho vstrebávania živín. Unikátne lipidy teda nie sú degradované v žalúdku, ale prechádzajú do tenkého čreva, odkiaľ sú vstrebávané.

 

Na rozdiel od prípravkov s rybím olejom, Lyprinol® nedráždi žalúdok a nemá rybiu pachuť ani zápach. Môžu ho užívať aj ľudia s alergiou na morské plody a mäkkýše, lebo obsahuje LEN morské lipidy, nie proteíny, ktoré vyvolávajú alergie. Je vhodný aj pre diabetikov.