lyprinol 980x175 px 2 1

Lyprinol na 1rok

Lyprinol® je vhodný aj na dlhobobé užívanie, lebo nevyvoláva žiadne vedľajšie reakcie. Na rozdiel od rôznych protizápalových liečiv nemá nepriaznivý vplyv na žalúdok. Dlhodobé užívanie je vhodné ako súčasť vyváženej diéty najmä pri pretrvávajúcich a recidivujúcich problémoch. Prvé dva mesiace sa odporúča užívať 4 kapsuly denne, potom je možné dávku individuálne upraviť na 2 až 1 kapsulu denne.

  

Lyprinol® je výživový doplnok, ktorý je vhodnou súčasťou každodennej stravy pri potrebe zvýšiť príjem esenciálnych omega-3 nenasýtených mastných kyselín, najmä pri výskyte zápalových stavov v organizme, napr. pri reumatoidnej artritíde, osteoartritíde a astme. Je vhodný aj na dlhodobé užívanie, lebo nevyvoláva žiadne vedľajšie reakcie. Priaznivo pôsobí na cievny systém, žalúdok a tráviaci trakt. Nie je určený ako náhrada stanovenej liečby.

 

Zloženie:

Kapsula obsahuje stabilizovaný lipidový extrakt PCSO-524™ z mušle so zeleným lemom (Perna canaliculus) 50 mg, prírodný farmaceutický olivový olej, glycerín, voda, antioxidant Alfa-Tokofenol, želatinu.

 

Dávkovanie:

Zo začiatku sa podávajú 2 až 4 kapsuly denne, rozložené na dve dávky ráno a večer spolu s jedlom približne 3 - 6 týždňov. Potom môže byť dávka znížená na 1 - 2 kapsuly denne pre udržiavanie dobrého stavu. Doporučená doba užívania je 8 - 12 týždňov, podľa potreby aj nepretržite. Deti vo veku 3 - 12 rokov: 2 - 3 kapsuly denne cca 3 týždne a potom 1 - 2 kapsuly denne užiť s jedlom. U tehotných žien a deti do 3 rokov je odporúčané užívanie Lyprinolu® konzultovať s lekárom.


Denná dávka potrebná na dosiahnutie maximálneho efektu sa môže u každého jednotlivca líšiť. Ak je dávka príliš vysoká a vyskytne sa dočasné podráždenie, stačí Vášmu organizmu menšia dávka t.j. 2 kapsuly denne. Výška dávky, ako aj doba užívania, je individuálna podľa obtiažnosti stavu.

 

Dôležité upozornenie:

Lyprinol® nesmie byť používaný ako náhrada rôznorodej stravy. Je určený ako doplnok a účinná podpora zdravého životného štýlu.

Žiadajte aj v kamennej lekárni.